Program Zjazdu OSSN

Godz. 09.00 Początek obrad - Sala Konferencyjna Hotelu Nadmorski
Godz. 12.00-12.15 przerwa kawowa
Godz. 13.00-14.00 przerwa obiadowa - obiad w restauracji lub barze hotelowym (koszt własny)
Godz. 18.00 zakończenie obrad
Godz. 19.00 spotkanie towarzyskie w klubie hotelowym Wenecja (koszt własny)

Przywitanie gości. (Andrzej Sokołowski)

1. Sprawozdanie z działania OSSN w ramach kontraktowania usług medycznych dla NFZ w roku 2005.
  2. Sprawozdanie z pobytu delegacji OSSN na Zjeździe Generalnym Europejskiej Unii Szpitali Prywatnych w Paryżu. (Zbigniew Kowalczyk)
  3. Omówienie dotychczasowych i najbliższych działań zarządu towarzyszenia
    • konferencja szpitali prywatnych Europy Wschodniej
    • organizacja kolejnego posiedzenia prezydium UEHP we Wrocławiu lub w Warszawie w październiku 2005
    (informacji udzielą Andrzej Sokołowski, Zbigniew Kowalczyk, Piotr Gerber).
  4. "Gospodarność i opłacalność w centrum procesów projektowych - korzyści z planowania operatywnego w inwestycjach służby zdrowia". (Andrzej Klimczyk HWP Planungsgesellschaft, Stuttgart)
  5. Informacja o dotychczasowych działaniach firmy Unia we współpracy z członkami OSSN w celu uzyskania środków finansowych unijnych. (Marcin Józefowicz)
  6. Sprawozdanie z procesu certyfikacji ISO. (Izabela Witczak i Jerzy Gliniecki)
  7. Informacja Pomorskiego Towarzystwa Brokerów o dotychczasowej z członkami OSSN i PZU S.A. oraz o rozporządzeniu Minista Finansów w sprawie OC (Sławomir Spodzieja)
  8. Informacja o produktach General Electric i możliwości ich nabywania.
  9. Profesjonalny lobbing jako skuteczna forma realizacji interesów grupowych. (dr. Małgorzata Wychowaniec - MW Consulting)
  10. Pani Agnieszka Trębicka - Dyrektor Siemens Sp. z o. o. Medical Solutions przedstawi prezentację pt."Trafna Diagnoza"
  11. Omówienie dotychczasowych doświadczeń we wdrażaniu systemu teleradiologii proponowanego przez zespół Enel-Med Warszawa jako propozycja do wykorzystania przez członków OSSN (Adam Rozwadowski).