Forum Biznesu Medycznego MedMarket 2005

Zapraszamy do udziału w Forum Biznesu Medycznego MedMarket 2005, które odbędzie się 24 listopada 2005 r. w hotelu Marriott w Warszawie.

Forum MedMarket to konferencja, podczas której wybitni prelegenci z kraju i zagranicy podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie leczenia zagranicznych pacjentów. Omówią m.in. oczekiwania tego typu pacjentów, uwarunkowania prawne w zakresie ich obsługi, aspekt korzystnej kontraktacji tego leczenia oraz obszary medycyny najchętniej wybierane przez cudzoziemców. Uczestnicy konferencji otrzymają również odpowiedź na pytania: jak przyciągnąć pacjentów z zagranicy, jak zbudować atrakcyjną ofertę i cennik oraz jak spełnić oczekiwania przyjezdnych.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do menedżerów działających na rynku opieki zdrowotnej, osób zarządzających szpitalami, klinikami i centrami medycznymi, właścicieli prywatnych przychodni i gabinetów.

Szczegółowe informacji dostępne są na stronie http://www.forummedmarket.pl/.