Seminarium pt. „Ochrona danych osobowych w służbie zdrowia”

Ochrona danych osobowych w służbie zdrowia Warszawa-Miedzeszyn, 16-17 listopada 2005 r.

Problematyka ochrony danych osobowych wymaga od jednostek organizacyjnych służby zdrowia połączenia i spójności w stosowaniu sektorowych aktów prawnych z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Nie jest to jednak zagadnienie łatwe biorąc pod uwagę złożoność wymienionych przepisów, a także częstotliwość zmian w obu obszarach regulacji. O wadze i stopniu trudności przetwarzania danych świadczy niezbicie utrzymująca się na stałym - wysokim poziomie liczba skarg w tym zakresie kierowanych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Sprawdź czy działasz zgodnie z wymogami prawa i właściwie respektujesz prawa pacjentów w zakresie przetwarzania ich danych osobowych podczas:

Seminarium: Ochrona danych osobowych w służbie zdrowia

16-17 listopada, hotel BOSS Warszawa-Miedzeszyn

Organizator: JDS Consulting

• Kompleksowo przedstawiona problematyka w zakresie stosowania ustawy o danych osobowych w działalności świadczeniodawcy, obowiązków świadczeniodawcy jako administratora danych, praw pacjenta w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych oraz zabezpieczania danych osobowych
  • Analiza zagadnień stwarzających największe problemy
  • Praktyczne rozwiązania w zakresie stosowania przepisów ustawy
  • Indywidualne konsultacje z ekspertami
  • bezpłatne materiały szkoleniowe dla uczestników seminarium

Zgłoszenie udziału w seminarium: tel. (22) 651 60 31, faks (22) 651 60 32,
email: office@jds.com.pl

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie  http://www.jds.com.pl/.