Konferencja OSSN

Gdynia-Orłowo, 18 listopada 2005 r.

• przywitanie gości, początek obrad (A. Sokołowski)
  • nowa sytuacja polityczna w kraju w ochronie zdrowia w świetle programy PiS (A. Sokołowski)
  • nasze oczekiwania w stosunku do organizatorów ochrony zdrowia - dyskusja zakończona podjęciem uchwały, która zostanie przekazana na ręce Ministra Zdrowia i Prezesa NFZ.
  • sprawozdanie ze Zjazdu UEHP, który odbył się 22.10 we Wrocławiu (A.Sokołowski, P.Gerber)
  • sprawozdanie z konferencji Prywatnych Szpitali Bloku Wschodniego, Wrocław 23-24.10 (P. Gerber)
  • nowe uregulowania europejskie dotyczące dyrektywy nr 23 (P. Gerber)

12.00-12.15 przerwa kawowa

• sprawozdanie Pomorskiego Towarzystwa Brokerów z realizacji wspólnego programu ubezpieczeń oraz przygotowanie nowego ubezpieczenia (p. Sławomir Spodzieja)
  • dole i niedole prywatnych szpitali - historia szpitala Św. Łukasz (p. Artur Osadowski)

13.00-14.00 przerwa obiadowa (koszt własny)

• nakładka Medyczna - ISO (Iza Witczak)
  • sytuacja finansowa OSSN (A. Sokołowski)
  • sprawozdanie Komisji Rewizyjnej (R. Baranowski, P. Kowalczyk)
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne - przedstawienie produktu SIGNAL IDUNA (p. Edyta Przysiażnik, 15 min.)
  • usługa wynajmu i serwisu odzieży roboczej i ochronnej - Wega (p. Celina Dresing)
  • „Kompleksowy autsouring usług nie-medycznych w szpitalach” (w imieniu grupy firmy Aspen Doc. dr hab. Krzysztof Görlich)