Konferencja KRAKMEDICA 2007

17-19 maja 2007 r., Wierchomla

Wszystko o marketingu medycznym Krakmedica 2007 17-19 maja 2007 r., Wierchomla

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji, który z pewnością zainteresuje Państwa atrakcyjną tematyką, nazwiskami znanych wykładowców oraz dodatkowymi atrakcjami. Zdecydowanych zapraszamy do przesłania kwestionariusza zgłoszeniowego - ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Tegoroczna Krakmedica to przede wszystkim warsztaty, forma, która cieszy się największym uznaniem uczestników. Warsztaty poprowadzą znani eksperci i wykładowcy: dr Iga Rudawska z Uniwersytetu Szczecińskiego, dr Monika Dobska i dr Paweł Dobski z Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Wiodące tematy to: „Sytuacje kryzysowe w ZOZ-ach” i „Rola marketingu we wdrażaniu systemu jakość ISO”.

Nie zabraknie też tematu z dziedziny e-marketingu, tym razem Jarosław Malec będzie mówił o wykorzystaniu Internetu do efektywnych kontaktów z pacjentem.

O tym, komu mogą zaszkodzić badania rynku wśród pacjentów i lekarzy opowie Andrzej Szczypior - Dyrektor ds Badań GlaxoSmithKline

Pozostałe równie atrakcyjne tematy znajdziecie Państwo w szczegółowym programie.

więcej informacji: