II edycja ŚLĄSKICH TARGÓW MEDYCZNYCH expoMED 2008

W dniach 06-07.11.2008 w katowickiej Hali „Spodek” odbędzie się II edycja Śląskich Targów Medycznych expoMED 2008.

Patronem honorowym imprezy jest Wojewoda Śląski, Marszałek Województwa Śląskiego, Prezydent Miasta Katowice.

Swoja ofertę podczas expoMED 2008 przedstawi ponad 90 wystawców. Zaprezentowane zostaną instrumenty i aparatura medyczna, wyposażenie szpitali, przychodni, gabinetów oraz laboratoriów, a także sprzęt rehabilitacyjny. Nie zabraknie tu również firm prezentujących systemy informatyczne w dziedzinie medycyny, ubezpieczeń zdrowotnych.

Podczas targów expoMED 2008 wystawę odwiedzą specjaliści, lekarze, dyrektorzy jednostek medycznych, przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia Departamentu Funduszy Strukturalnych i Programów Pomocowych oraz osoby ściśle związane z branżą medyczną. To okazja, aby nawiązać kontakty biznesowe, zapoznać się nowinkami, znaleźć przedstawicieli regionalnych i nowych kontrahentów, a także wymienić doświadczenia.

W ramach expoMED 2008 odbędą się liczne konferencje, panele dyskusyjne oraz szkolenia.

W przygotowaniu są następujące tematy konferencji:

1.Postępy w kardiologii 2.Ocena Technologii Medycznych w Praktyce Menadżera 3.Ekonomika technologii medycznych oraz ICT w medycynie. 4.Prywatyzacja Szpitali 5.Zastosowanie Pól Magnetycznych w Medycynie. 6.Bezpłatne szkolenia dla lekarzy z Pierwszej Pomocy. 7. Medycyna Rodzinna a Leczenie Pacjentów w Stanach Nagłych. Podtytuł .Lekarz Rodzinny & Lekarz Medycyny Ratunkowej. Konflikt czy Współpraca? 8."Zarządzanie jakością w opiece zdrowotnej"

Poza tym wystawcy będą mogli przedstawić swoje nowości medyczne i wziąć udział w konkursie o Złoty Medal expoMED 2008 w kilku kategoriach.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Targach expoMED 2008!

Warto u nas być!

Więcej informacji o targach expoMED 2008, jak i o innych targach organizowanych przez Międzynarodowe Centrum Targowe Expo Katowice znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.expokatowice.pl

Organizator: Międzynarodowe Centrum Targowe ExpoKatowice
Termin: 06-07 Listopada 2008