III Kongres Szpitali Prywatnych

W dniach 9 i 10 maja br. odbył sie III Kongres Szpitali Prywatnych. Podobnie jak w trakcie poprzednich edycji był on sukcesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych. W wydarzenu tym wzięli udział administracji (Pan Sławomir Neumann - Sekretarz Stanu w MZ, Pani Agnieszka Pachciarz - Prezes NFZ, Pan Aleksander Sopliński - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia, Pani Wiesława Kłos - Zastępca Prezesa NFZ ds. Finansowych), przedstawicielie parlamentu - Pani Beata Małecka Libera - Wiceprzewodnicząca Sejmowej Komisji Zdrowia, Pani Helena Hatka - Senator RP oraz ponad 250 przedstawicieli szpitali.

Informacja prasowa

Serdecznie dzięujemy wszystkim członków, którzy brali udział w tym wydarzeniu i zapraszamy za rok na kolejny Kongres.

iii kongres iii kongres 1 iii ksp 2