OSSP Partnerem XXIII Forum Ekonomicznego

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych jest Partnerem XXIII Forum Ekonomicznego odbywającego się w Krynicy. OSSP objęło patronatem panel pt: "Szpitale prywatne stymulatorem wzrostu gospodarczego regionu", który odbędzie sie 5 września br. w godzinach 12:25 - 13:25.

Po z górą 10 latach działalności i ponad tysiącu ukończonych inwestycji, szpitale prywatne wypracowały trwałe relacje z otoczeniem gospodarczym i społecznym. Obok nowych realizacji, prywatne inwestycje wspierają przekształcone szpitale samorządowe odciążając sektor finansów publicznych. W regionach, prywatne szpitale na równi z publicznymi odgrywają rolę dominującego pracodawcy i są podstawowym podmiotem zabezpieczającym potrzeby zdrowotne. Dla dalszego rozwoju, sektor prywatny potrzebuje pełnego przestrzegania zasad równości, zdecydowanego wsparcia jakości, którą się wyróżnia i zysku społecznego, jaki generuje.

Moderator :

Robert Mołdach – ekspert do spraw gospodarki zdrowotnej Pracodawców RP

Paneliści:

Piotr Gerber, Wiceprezes OSSP, Prezes Zarządu EMC Instytut Medyczny S.A.Andrzej Mądrala, Wiceprezes OSSP, Wiceprezydent Pracodawców RP, Prezes Zarządu Mavit Sp. z o.o.

Jarosław Pinkas – Wiceprezes OSSP, Kierownik Zakładu Organizacji Opieki Zdrowotnej i Orzecznictwa Lekarskiego CMKP

Andrzej Sokołowski, Prezes Zarządu Ogólnopolskie Stowarzyszenie szpitali Niepublicznych (OSSP)

Anna Szczerbak, Członek OSSP, Prezes Zarządu Nafis S.A.

Marcin Szulwiński, Członek OSSP, Prezes Zarządu Grupa Nowy Szpital Sp. z o.o.