Patronat OSSP nad targami Nowoczesna Placówka Medyczna

„Nowoczesna Placówka Medyczna”

4 – 5 czerwca 2014, Warszawa

W imieniu firmy MultiTrain mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego spotkania branżowego „Nowoczesna PlacówkaMedyczna”, które odbędzie się w Warszawie. Nie miejsce jednak, lecz uczestnicy i selektywnie dobrani wykładowcy będą stanowili o wartości tego wydarzenia.

Wydarzenie to dedykujemy szerokiemu gronu wyspecjalizowanej kadry medycznej i zarządczej placówek medycznych, które na co dzień borykają się z problemami organizacyjnymi, medycznymi, finansowymi oraz zarządczymi.

Medycyna jest intensywnie rozwijającą się dzieciną co wiąże się z koniecznością stałego uaktualniania wiedzy.

Tegoroczne spotkanie będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się z aktualnościami oraz problemami dotyczącymi diagnostyki oraz medycyny paliatywnej. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. nowe standardy leczenia, Wsparcie systemu Ratownictwa Medycznego w Ochronie Zdrowia oraz zastosowanie nowoczesnego sprzętu medycznego ,który jest nieodzowną częścią nowoczesnej placówki medycznej w XXI w.

Udział w tym wydarzeniu pozwoli na uzupełnienie posiadanej wiedzy związanej z elektryczną dokumentacją medyczną oraz efektywnym zarządzaniem finansami , co z pewnością okaże się pomocne w rozwiązywaniu codziennych problemów szpitali/placówek medycznych.

„Nowoczesna Placówka Medyczna” obejmie szereg konferencji, konwentów tematycznych oraz targi sprzętu i technologi medycznych. Poruszymy aktualne problemy polskiej służby zdrowia, oraz stworzymy niepowtarzalną możliwość poznania aktualnych trentów i niewątpliwych korzyści płynących z połączenia i wykorzystania nauki ,technologi oraz nowoczesnego sprzetu medycznego. Grono zaproszonych wykładowców stanowią wybitne autorytety, w większości konsultanci

krajowi oraz prezesi towarzystw naukowych z różnych dziedzin medycyny. Nasi wystawcy to przedstawiciele najwyższej rangi Uniwersytetów Medycznych, prestiżowe wydawnictwa branżowe, Instytucje oraz Stowarzyszenia Naukowe oraz rekomendowani producenci aparatury i sprzętu medycznego.

Mamy nadzieję, że udział w tym wydarzeniu i dyskusja z ekspertami okażą się przydatne w podejmowaniu trudnych decyzji w codziennej pracy z pacjentami, a także będą stanowić inspirację do formułowania nowych tematów prac naukowych, oraz do rozwijania usług w polskiej Ochronie Zdrowia.

Pełna treść notatki prasowej

Informacje o poprzedniej edycji