Członkowie OSSP pomagają Ukrainie

Członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oferują bezpłatną pomoc osobom poszkodowanym w starciach na Ukrainie.

W dniu dzisiejszym OSSP wysłało list z zaproszeniem na bezpłatne leczenie dla osób poszkodowanych w ostatnich starciach w Kijowie. Obecnie trwa ustalanie zakresu potrzebnej pomocy, możliwości szpitali członkowskich OSSP oraz kwestii transportu rannych do Polski.

OSSP już w listopadzie ubiegłego roku nawiązało współpracę z Ukrainą, dzięki temu Stowarzyszenie posiada w Kijowie osobę kontaktową, która będzie mogła sprawnie kierować chętnych na leczenie do Polski.

Wszystkie szpitale Członkowskie, które moga i chcą przyjąć rannych prosimy o kontakt ze biurem Stowarzyszenia.

W załączeniu przekazujemy kopię listu jakie został wysłany na Ukrainę.