Systemy i technologie do zarządzania szpitalem/przychodnią" -15 kwietnia 2014 r.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych objęło patronatem konferencję "Systemy i technologie do zarządzania szpitalem/przychodnią", która odbędzie się 15 kwietnia 2014 r. , w Warszawie.

Unowocześnij swoją placówkę medyczną już dziś! Nowoczesne systemy i technologie wykorzystywane w placówkach ochrony zdrowia zwiększają ich efektywność, podnoszą konkurencyjność, a przede wszystkim zwiększają bezpieczeństwo pacjenta, który liczy na natychmiastową reakcję, interwencję oraz fachową opiekę ze strony pracowników instytucji ochrony zdrowia. Postęp technologiczny pozwala na sprawne wykonywanie poszczególnych zadań - a przecież czas w szpitalu jest bezcenny.

Zapoznaj się z najnowszymi trendami!
Dowiedz się jak zwiększyć efektywność Twojej placówki medycznej!

Weź udział w VI edycji konferencji poświęconej systemom i technologiom do zarządzania placówkami ochrony zdrowia.

Zapraszamy do udziału !