katalog2017



Zarząd OSSP

ZARZĄD

 

sokolowski   Andrzej Sokołowski
PREZES

NZOZ Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Sp. z o.o.
al. Zwycięstwa 255
81-525 Gdynia
tel. +48 502 604 205
email: andrzej.sokolowski@ars-medic.eu
   
 zbigniew kowalczyk  

Zbigniew Kowalczyk
V-ce Prezes

 

NZOZ Pulsmed
ul.Pols. Org.Wojsk 26 , 90-248 ŁÓDZ
tel. +48 42 633 32 75
email: zkowalczyk@pulsmed.com.pl

     
Madrala  

Andrzej Mądrala
V-ce Prezes

 

Centrum Medyczne MAVIT
ul. Podleśna 61
01-673 Warszawa
tel. +48 22 569 59 14
email: amadrala@mavit.com.pl

   
J.Pinkas  

Zawieszony w pełnieniu funkcji na czas pracy w Ministerstwie Zdrowia.

Dr.n.med. Jarosław Jan Pinkas

V-ce Prezes

 

Kierownik Zakładu Organizacji Opieki Zdrowotnej i Orzecznictwa Lekarskiego

Doradca Zarządu Polsko- Amerykańskich Klinik Serca

 

     
rozwadowski  

Adam Rozwadowski
V-ce Prezes

 

Centrum Medyczne ENEL-MED
03-589 Warszwa
ul. Gilarska 86
tel. +48 22 679 7592
email: adam.rozwadowski@enel.pl

     
 Fotografia Anna Szczerbak resize  

Anna Szczerbak

V-ce Prezes

 

NAFIS S.A.
ul. Murna 3A/2
61-771 Poznań
tel. +48 603/ 885-235
email: anna.szczerbak@ossp.org.pl

 

 macha

 

   

Krzysztof Macha
Członek Zarządu

 

NZOZ Klinika OKULUS
ul. Górska 19 , 43-300 BIELSKO-BIAŁA
tel. +48 512 229 437
email: kmacha@okulus.pl
 mszulwinski2012.02.07  

Marcin Szulwiński

Członek Zarządu

 

Grupa Nowy Szpital

Ul. Mazowiecka 13b/6 70-526 Szczecin

Tel. 91 433 31 50

E-mail: mszulwinski@nowyszpital.pl

 

 



 

KOMISJA REWIZYJNA



Marek Berlinski

Marek Berliński

Clinica Medica
ul. Mireckiego 11
81-229 Gdynia
tel. +48 58 661 5055

email: mberlinski@clinica-medica.pl

 

 

Pawel Kazmierczak

dr n. med. Paweł Kaźmierczak

 
Centrum Kardiologii Sp. z o.o.
al. Nadwiślańska 37
05-410 Józefów

tel. +48 22 780 08 36
tel. kom. +48 664 445 391
fax +48 22 780 08 36

e-mail: pawel.kazmierczak@centrumkardiologii.pl

 dr n. med. Jarosław Miśkiewicz

 

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej OKO.M
ul. Wandy Rutkiewicz 25 a
50-571 Wrocław

tel 601 705038

mail: mjoko@onet.pl

 

KOMISJA ZAGRANICZNA

 

 

dr inż arch. Piotr Gerber

 mail : Piotr.gerber@muzeatechniki.pl

Bezpieczny zabieg

zeszyt statystyczny

logotyp

MMM 290x163px

PORTAL 290x163px